“PRIMA” Consulting şirkəti tərəfindən Azərbaycanın 4 şəhər və rayonunda sahibkarların sərgi-satış yarmarkası təşkil olunub
“PRIMA” Consulting şirkəti və Kiçik və Orta Biznesin İnkişafı Agentliyinin (KOBİA) təşkilatçılığı ilə baş tutan yarmarkalarda Gəncə, Lənkəran, Şəmkir, Şəki və həmçinin ətraf bölgələrdən ümumilkdə 19 rayondan 310-dan çox KOB subyekti iştirak edib. KOB Fest-də ümumilikdə 3600 adda qida və qeyri–qida məhsulları, bank, sığorta, təhsil, reklam xidmətləri, İKT, yaradıcı şəxslərin əl işləri, sənətkarlıq nümunələri nümayiş olunub. Həmçinin, sahibkarlar arasında “B2B” görüşlər keçirilib, biznes xidmətlər göstərilib, eləcə də mədəni-əyləncəli proqram, yaradıcı şəxslər və sənətkarlar tərəfindən master-klasslar təşkil olunub. Məqsəd bölgələrdə KOB subyektləri tərəfindən istehsal olunan məhsulların satışına dəstək olmaq, yerli məhsulların tanıdılması, eləcə də istehsalçılar və təchizatçılar arasında əlaqələrin genişləndirilməsidir.
“PRIMA” yüksək keyfiyyətli iş təmin edən konsaltinq və təlim şirkətidir. 2013-cü ildən fəaliyyət göstərən korporasiya müvafiq bilik bacarığa, təcrübəyə və lazımi beynəlxalq və yerli sertifikatlara malik yüksək peşəkar kadrlardan təşkil olunmuşdur. Şirkətin xidmətlərindən faydalanmaq istəyənlər bizə müraciət edə bilər:

“PRIMA Consulting” company organized an exhibition and sales fair of entrepreneurs in 4 cities and regions of Azerbaijan
More than 310 SMEs from Ganja, Lankaran, Shamkir, Sheki and surrounding regions participated in the fairs organized by “PRIMA Consulting” company and the Small and Medium Business Development Agency (SME). A total of 3,600 food and non-food products, banking, insurance, education, advertising services, ICT, creative people’s handicrafts and handicrafts were displayed at KOB Fest. Also, “B2B” meetings between entrepreneurs were held, business services were provided, as well as a cultural and entertainment program, master classes by creative people and artists were organized. The goal is to support the sale of products produced by SMEs in the regions, promote local products, and expand relations between manufacturers and suppliers.
“PRIMA” is a consulting and training company that provides high-quality work. The corporation, which has been operating since 2013, is composed of highly professional personnel with relevant knowledge, experience and necessary international and local certificates. Those who want to benefit from the company’s services can contact us: