“Prima Consulting” şirkətinin təşkilatçılığı ilə təhsil tələbə kreditindən yararlanmış tələbələrin bu sahədə təklif və rəyləri öyrənilib. Ölkənin bütün regionlarını əhatə edən ictimai sorğuda 6 min tələbə iştirak edib.
"Təhsil Tələbə Krediti Fondunun fəaliyyəti ilə bağlı ictimai sorğu" layihəsində 20-dən çox könüllü iştirak edib.
Könüllülərin təltif olunması mərasimində çıxış edən “Prima Consulting” şirkətinin baş direktoru Cəmilə Mənsimova onlara təşəkkür edib, gələcək fəaliyyətlərində uğurlar arzu edib.

With the organization of “Prima Consulting” company, suggestions and opinions of students who have benefited from education student loan were studied in this field. 6,000 students participated in the public survey covering all regions of the country.
More than 20 volunteers participated in the “public survey on the activities of the Education Student Loan Fund” project.
Speaking at the awarding ceremony of the volunteers, the CEO of “Prima Consulting” Jamila Mansimova thanked them and wished them success in their future activities.